Македонски | Shqip | English |
Денес 00:06 Автомобили , Тетово , Јегуновце

Mercedes-Benz A Class 140

2 300 ЕУР

Година: 2000
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 01:20 Автомобили , Тетово , Јегуновце

Alfa Romeo 156

2 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
21 јун. 18:15 Автомобили , Тетово , Јегуновце

VW Pasat CC

Година: 2013
Километража: 120 000 - 129 999
12 јун. 17:09 Автомобили , Тетово , Јегуновце

Fiat Doblo bipower

3 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 100 000 - 109 999
05 јун. 17:55 Автомобили , Тетово , Јегуновце

Mercedes C 200

Година: 1996
Километража: 250 000 - 299 999
30 апр. 22:39 Автомобили , Тетово , Јегуновце

CITROEN BERLINGO

5 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
23 апр. 16:28 Автомобили , Тетово , Јегуновце

VW Golf 4 1.9 tdi so 3 crveni 4 motion (4x4) ASR

4 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
12 апр. 22:41 Автомобили , Тетово , Јегуновце

Fiat Punto 1.2

1 300 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
28 мар. 00:33 Автомобили , Тетово , Јегуновце

Renault Laguna

600 ЕУР

Година: 2000
Километража: 120 000 - 129 999
12 мар. 05:01 Автомобили , Тетово , Јегуновце

Peugeot Partner

3 100 ЕУР

Година: 2008
Километража: 110 000 - 119 999
29 јан. 19:26 Автомобили , Тетово , Јегуновце

Ford Fiesta

4 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 100 000 - 109 999
05 јан. 21:51 Автомобили , Тетово , Јегуновце

Opel Astra Itno poradi zaminuvanje vo stranstvo

3 600 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
31 дек. 18:31 Автомобили , Тетово , Јегуновце

BMW X5 3.0d

7 800 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
16 дек. 23:50 Автомобили , Тетово , Јегуновце

FORD FOCUS 1.8 TDI

2 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
30 ноем. 16:32 Автомобили , Тетово , Јегуновце

Opel Vectra 2.0

1 300 ЕУР

Година: 2000
Километража: 300 000 - 349 999
31 окт. 16:32 Автомобили , Тетово , Јегуновце

VW Polo Edition

2 050 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
07 окт. 12:56 Автомобили , Тетово , Јегуновце

Citroen SAXO

1 300 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
25 септ. 13:15 Автомобили , Тетово , Јегуновце

VW Polo -01

2 050 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
19 авг. 23:05 Автомобили , Тетово , Јегуновце

BMW 330d M Sport M paket

3 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
08 мај 16:02 Автомобили , Тетово , Јегуновце

Peugeot Partner Benzin Plin

3 650 ЕУР

Година: 2008
Километража: 95 000 - 99 999
06 мај 19:07 Автомобили , Тетово , Јегуновце

Citroen Xsara

Година: 1998
Километража: 0 - 4 999
06 мај 17:25 Автомобили , Тетово , Јегуновце

Ford Mondeo

Година: 2003
Километража: 0 - 4 999
01 мај 03:24 Автомобили , Тетово , Јегуновце

Renault Scenic

2 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
26 апр. 10:07 Автомобили , Тетово , Јегуновце

BMW Kabrio 323 E46 M3 look

4 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
02 апр. 22:49 Автомобили , Тетово , Јегуновце

Opel Corsa 1.3

3 450 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
23 мар. 18:06 Автомобили , Тетово , Јегуновце

KIA SORENTO 2.5 CRDI 4WD

6 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
20 мар. 14:26 Автомобили , Тетово , Јегуновце

Renault Megane

8 450 ЕУР

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
12 мар. 16:16 Автомобили , Тетово , Јегуновце

BMW 530d e39 registriran do 10 mesec+zelen karton

4 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
27 фев. 09:21 Автомобили , Тетово , Јегуновце

Mercedes C200

3 300 ЕУР

Година: 2000
Километража: 300 000 - 349 999
12 фев. 08:54 Автомобили , Тетово , Јегуновце

BMW 330

4 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 10 000 - 14 999
09 фев. 21:46 Автомобили , Тетово , Јегуновце

Audi А6

9 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
04 фев. 15:38 Автомобили , Тетово , Јегуновце

FORD FOCUS 1.6 TDCI 2008

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток