Македонски | Shqip | English |

Денес 13:09 Автомобили , Тетово

Kia -95

400 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 13:01 Автомобили , Тетово

VW Golf 4

Година: 2002
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 12:23 Автомобили , Тетово

Mazda 5

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 11:48 Автомобили , Тетово

Fiat Doblo 1.9 mulitijet

4 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 11:24 Автомобили , Тетово

Opel Zafira 1.9 cdi 7 sedista

5 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 09:03 Автомобили , Тетово

Seat Leon 2.0 TDI 150hp - Excellence Full

Година: 2013
Километража: 90 000 - 94 999
Денес 08:57 Автомобили , Тетово

BMW 730

7 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 08:34 Автомобили , Тетово

Audi A3 1.9 tdi

8 750 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 02:25
Линк
Автомобили , Тетово

Audi A6 moze zamena

6 390 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 23:37 Автомобили , Тетово

Opel Vectra 1.9 CDTI 150 KS Autom Full -08

5 250 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 23:16 Автомобили , Тетово

Peugeot 306

1 700 ЕУР

Година: 1998
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 21:19 Автомобили , Тетово

Mercedes-Benz A 180 Automatik

4 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 21:13 Автомобили , Тетово

VW Golf

1 200 ЕУР

Година: 1992
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 20:41 Претпријатие Автомобили , Тетово

VW Golf 2.0 Tdi -07

6 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 20:32 Автомобили , Тетово

MERCEDES -BENZ CLS 250 CDI

Година: 2015
Километража: 50 000 - 54 999
Вчера 20:22 Автомобили , Тетово

VW Golf 4 1.9 tdi 4x4 EXTRA SOSTOJBA

2 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 19:51 Автомобили , Тетово

BMW 7 745d 330ps V8 12 -06

12 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 300 000 - 349 999
Вчера 17:40 Автомобили , Тетово

VW Caddy

5 900 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 17:37 Претпријатие Автомобили , Тетово

Citroen DS3 1.4i

5 490 ЕУР

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 17:23 Автомобили , Тетово

Seat Ibiza 1.9 td i -01 110ks

1 900 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 17:13 Автомобили , Тетово

BMW 118 D M sport

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 16:39 Автомобили , Тетово

VW PASSAT

13 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 16:07 Автомобили , Тетово

Mercedes-Benz A 170 CDI

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 15:20 Автомобили , Тетово

BMW X5 30d

9 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 13:26 Претпријатие Автомобили , Тетово

BMW 530 D 173 KW -07

12 870 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток