Македонски | Shqip | English |
Денес 02:29 Автомобили , Виница

Seat Ibiza 1.4

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 20:54 Автомобили , Виница

Audi A6 3.0 Quattro Facelift

11 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 11:50 Автомобили , Виница

Peugeot 205

Година: 1998
Километража: 170 000 - 179 999
24 јун. 22:36 Автомобили , Виница

Opel Vectra a 1.7 turbo dizel

Година: 1992
Километража: 300 000 - 349 999
24 јун. 01:21 Автомобили , Виница

Renault Laguna moze zamena

Година: 1997
Километража: 5 000 - 9 999
18 јун. 18:10 Автомобили , Виница

Audi A7 3.0 245hp -11

27 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
18 јун. 17:54 Автомобили , Виница

возна состојба

1 850 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
15 јун. 02:48 Автомобили , Виница

Citroen Xsara 1.4

800 ЕУР

Година: 1998
Километража: 170 000 - 179 999
08 јун. 10:01 Претпријатие Автомобили , Виница

Toyota Corolla

4 100 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
05 јун. 18:40 Автомобили , Виница

AUDI A5 2.0 so 177 ks S-LINE

15 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
02 јун. 16:45 Претпријатие Автомобили , Виница

BMW 525D -01 MOZE ZAMENA

3 499 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
02 јун. 16:45 Претпријатие Автомобили , Виница

WV UP 1.0

6 100 ЕУР Намалена цена

Година: 2012
Километража: 100 000 - 109 999
02 јун. 16:44 Претпријатие Автомобили , Виница

MERCEDES C 200 BENZIN -02 MOZE ZAMENA

3 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 180 000 - 189 999
02 јун. 16:41 Претпријатие Автомобили , Виница

RANGE ROVER 3.6 V8 DIZEL -09 MOZE ZAMENA

20 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
02 јун. 16:41 Претпријатие Автомобили , Виница

KIA CARNIVAL SO FULL OPREMA -07

4 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
02 јун. 16:41 Претпријатие Автомобили , Виница

WV UP 1.0 BENZIN -14

6 499 ЕУР

Година: 2013
Километража: 65 000 - 69 999
02 јун. 16:36 Претпријатие Автомобили , Виница

BMW 320d moze zamena

3 400 ЕУР

Година: 2003
Километража: 170 000 - 179 999
02 јун. 16:31 Претпријатие Автомобили , Виница

Audi Q7 3.0 -08

15 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
29 мај 23:42 Автомобили , Виница

Zastava 101 GT-55

Година: 1986
Километража: 20 000 - 24 999
28 мај 18:11 Автомобили , Виница

DAEWOO TIKO

530 ЕУР

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
21 мај 23:24 Автомобили , Виница

BMW 320

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
20 мај 10:08 Автомобили , Виница

DAIHATSU MATERIA 1.5 OD CH

3 400 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
20 мај 10:04 Автомобили , Виница

FIAT PANDA 1.3 JTD 4X4

4 300 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 75 000 - 79 999
19 мај 01:57 Автомобили , Виница

Mazda 6

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
18 мај 01:14 Автомобили , Виница

Kombe KIA Pregio -98

Година: 1998
Километража: 350 000 - 399 999
17 мај 10:51 Автомобили , Виница

BMW X3 3.0d 218ks od CH

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
15 мај 15:25 Автомобили , Виница

Zastava 125 p TNG

Година: 1982
Километража: 55 000 - 59 999
15 мај 15:24 Автомобили , Виница

AUDI A3 VO ODLICNA SOSTOJBA

4 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
15 мај 15:24 Автомобили , Виница

Audi A3 vo odlicna sostojba

3 800 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
Кон почеток