Македонски | Shqip | English |

Se bara deloven prostor za iznajmuvanje nad 250 m2

Се бара за изнајмување од: Biljana Вчера 22:34 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Кавадарци
Простории : Дуќани и Трафики
Se bara deloven prostor za iznajmuvanje nad 250 m2.
Нема посетени огласи
Кон почеток