Македонски | Shqip | English |

Soba ili stan za privremen prstoj vo Kicevo

Се бара за изнајмување од: Chedomir Djerasimovski 07 мај 17:30 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Кичево
Pocituvani mi treba edna soba ili stan za privremen prestoj vo Kicevo, JUni juli a Mozda i Avgusti.Cena po dogovor.
Нема посетени огласи
Кон почеток