Македонски | Shqip | English |

Se bara stan ili garsonjera

Се бара за изнајмување од: Ljubica I Gjorge 16 мај 18:10 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Охрид
Се бара стан или гарсоњера за изнајмување на подолг временски период
цена до 100 евра
Нема посетени огласи
Кон почеток