Македонски | Shqip | English |

Se bara deloven prostor dukan za iznajmuvanje

Оглас од претпријатие. Се бара за изнајмување од: KOMPANIJA BAKO 04 мај 23:03 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Кичево
Простории : Дуќани и Трафики
Kompanija Bako bara za iznajmuvanje ili kupuvanje na deloven prostor(dukan) vo centarot na Kicevo so ekstra frekfentna lokacija.
tel:+38922654005
Нема посетени огласи
Кон почеток