Македонски | Shqip | English |

Honorarna rabota

Се бара работа од: Илија Мицевски 10 ноем. 19:30 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Битола
Сектор : Агенти за продажба
Барам хонорарна работа (мерчандајзер,комерцијалист за Битола и околните градови околу Битола) имам соодветно искуство 8 години трговија на големо и мало познавање на ХОРЕКА канали(хотели,ресторани,кафичи)
Нема посетени огласи
Кон почеток