Македонски | Shqip | English |

Potreba od vraboteni vo proizvodstvo

Оглас од претпријатие. Се бара работа од: Mirana dooel 22 мај 12:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Велес
Сектор : Индустрија/Занаетчии/Производство
Mirana dooel ima potreba od vraboteni vo proizvodstvo, site zainteresirani moze da se javat na 070216690
Нема посетени огласи
Кон почеток