Македонски | Shqip | English |

FUD PLEZER

Се бара работа од: Мария Михайлова 14 мар. 11:31 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Крива Паланка
Сектор : Индустрија/Занаетчии/Производство
ФУД ПЛЕЖЕР, Крива Паланка поради зголемување на капацитетот на производство,
има потреба од вработени за работни места :
1. Оператор за производство на тесто - 1 лице
2. Оператор на пекач – 2 лице
3. Работници на производствена линија – 8 лица
4. Хигиеничар/ка – 1 лице
5. Дистрибутер – 1 лице
Нема посетени огласи
Кон почеток