Македонски | Shqip | English |

Metalmont ima potreba od rabotnik

Се бара работа од: igor 17 мај 23:16 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Куманово
Сектор : Индустрија/Занаетчии/Производство
Metalmont ima potreba od rabotnik so ili bes rabotno iskustvo za izrabotka na kovani ogradi.elementi.i mebel od kovano zelezo
Нема посетени огласи
Кон почеток