Македонски | Shqip | English |

Se bara dispecer

Се бара работа од: dispecer Вчера 17:06 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Ресен
Сектор : Транспорт и Дистрибуција
Se bara dispecer za vodenje na kamioni.

- Dobro poznavanje na angliskiot i albanskiot jazik
- Pozelno e iskustvo vo ovaa oblast
Нема посетени огласи
Кон почеток