Македонски | Shqip | English |

Se bara mehanicar za kamioni

Се бара работа од: Mehanicar Денес 17:03 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Ресен
Сектор : Транспорт и Дистрибуција
Se bara mehanicar so iskustvo za kamioni za rabota vo servis vo Malmo, Svedska.

Treba da ima iskustvo vo:
- remont na motor, menuvac
- elektrika
- vozduh
Нема посетени огласи
Кон почеток