Македонски | Shqip | English |

Se baraat vozaci na teski motorni vozila

Се бара работа од: Suzan 14 јан. 07:38 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Ресен
Сектор : Транспорт и Дистрибуција
se baraat iskusni vozaci za teski motorni vozila za vozenje vo Scandinavia
za poveke informacii obratete se na telefonskiot broj: +4917663168136 ili so sms ke bidete povikani
Нема посетени огласи
Кон почеток