Македонски | Shqip | English |

Se bara sivacka

Оглас од претпријатие. Се бара работа од: AS Вчера 10:43 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Бутел, Скопjе
Сектор : Автомобилска индустрија
Firma od skopje vizbegovo ima potreba od sivac/sivacka so rabotno iskustvo. Dobra i navremena plata, 078 456 654
Нема посетени огласи
Кон почеток