Македонски | Shqip | English |

KAZA MIA IMA POTREBA OD LICE ZA RABOTA

Оглас од претпријатие. Се бара работа од: КАЗА МИА 17 ноем. 15:07 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

-

Локација: Скопје, Скопjе
Сектор : Агенти за продажба
,, KAZA MIA "- AGENCIJA ZA POSREDUVANJE PRI PRODAZBA NA NEDVIZEN IMOT IMA POTREBA OD LICE ZA RABOTA .
PREDNOST IMAAT LICATA KOI VEKE IMALE ISKUSTVO VO ISTATA PROFESIJA .
NE E POTREBNA VOZACKA DOZVOLA !!!

Нема посетени огласи
Кон почеток