Македонски | Shqip | English |

Taksi kompanija ima potreba od taksi vozaci

Се бара работа од: Такси компанија 10 ное 15:53 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Скопје, Скопjе
Сектор : Друго
Такси компанија има потреба од такси возачи. Телефон за контакт 070-348-450
Нема посетени огласи
Кон почеток