Македонски | Shqip | English |

Novogodicna ponuda

Се изнајмува од: Dragan 29 дек. 18:06 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

-

Површина: 80 m2
Локација: Берово
На 4 км од Берово се наоѓа с.Владимирово (целосно асвалтен пат).
Прекрасен поглед на селско-планинска идила пршарана со традиционални куќи и борова шума.
Нема посетени огласи
Кон почеток