Македонски | Shqip | English |

LUKSUZNO OPREMEN STAN ZA IZDAVANJE

Се изнајмува од: Dimitar Ilievski 12 јун. 18:26 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Адреса: Кланица
Површина: 80 m2
Локација: Битола
СЕ ИЗДАВА ВО КЛАНИЦА, ОДЛИЧНО ОПРЕМЕН РЕНОВИРАН ТРОСОБЕН СТАН, ГОЛЕМА ДНЕВНА, ТРПЕЗАРИЈА И КУЈНА, ДВЕ СПАЛНИ СОБИ, КУПАТИЛО И ВЦ ПОСЕБНО, СИГУРНОСНА БЛИНДОР ВРАТА
300 ЕВРА + ТРОШОЦИ
Нема посетени огласи
Кон почеток