Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA TROSOBEN NAMESTEN STAN VO STROG CENTAR

Се изнајмува од: Aleksandar Денес 19:27 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

-

Број на соби: 3
Површина: 57 m2
Локација: Битола
СТАНОТ Е СЛОБОДЕН: од 10 јануари 2019 до 27 мај 2019 (и потоа од 05 септември 2019...)

Се издава нов комплетно наместен стан на високо приземје во најстрог центар на Битола (кај поранешен Камен мост, спроти аптеката Еурофарм) опремен со:
- кујна (со прибор за готвење и ручање, шпорет, фрижидер, тостер, микробранова и машина за тањири),
- дневна соба со трпезарија (клима, плазма ТВ, кабловска, wi-fi, панел радијатор),
- две спални соби со дупли лежаи (комплетна постелнина, панел радијатор) и
- купатило (туш кабина, машина за перење).

Станот е на 1 минута од Широк сокак (главната улица), на 2 минути од хотел Епинал, во непосредна близина на аптеки, маркети (Vero), ресторани, пицерии, продавници за скара и друга готова храна на кило, месарници, градскиот парк, старата чаршија и градскиот пазар.

СТАНОТ Е СЛОБОДЕН: од 10 јануари 2019 до 27 мај 2019 (и потоа од 05 септември 2019...)

Цена: По договор.

За повеќе информации јавете се на +38971 217415 (или на viber) Александар
Нема посетени огласи
Кон почеток