Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA ZA STRANCI

Се изнајмува од: BILJANA 03 јан. 23:30 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

-

Број на соби: 2
Површина: 40 m2
Локација: Битола
KOMPLETNO EKSKLUZUVNO NAMESTEN STAN VO STROG CENTAR, VTORI SPRAT ZA STRANCI.
KLIMATIZIRAN
Нема посетени огласи
Кон почеток