Македонски | Shqip | English |

Se iznajmuva kompletno ureden stan vo Valandovo

Се изнајмува од: Goce 21 ноем. 12:07 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

-

Број на соби: 3
Адреса: Prvomajska
Површина: 65 m2
Локација: Валандово
Se iznajmuva stan na ul Prvomajska.Stanot e od 65 m2 i e kompletno ureden.Stanot se iznajmuva na minimum 1 godina,So Notarski dogovor.
Нема посетени огласи
Кон почеток