Македонски | Shqip | English |

Se izdava kuka vo Basino Selo

Се изнајмува од: Оливера 15 окт 02:52 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

-

Број на соби: 8
Површина: 170 m2
Број на спратови: 2 спрат
За живеалиштето: Самостојна куќа
Греење: Дрва
Локација: Велес
IZNAJMUVAM DVOSPRATNA KUKA VO BASINO SELO SO PARKING I DVORNO MESTO SEKOJ SPRAT IMA PO 80 M2!
KUKATA SE NAOGA VEDNAS DO POSTATA
Lice za kontakt Dime
TEL- 071/230 - 584
Нема посетени огласи
Кон почеток