Македонски | Shqip | English |

Se izdava namesten stan od 80m2 vo Veles

Се изнајмува од: stojan stojan 14 окт 05:06 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

10 000 МКД / месечно

Број на соби: 3,5
Адреса: blagoj gjorev
Површина: 80 m2
Локација: Велес
Stanot e komletno namesten
Нема посетени огласи
Кон почеток