Македонски | Shqip | English |

Se izdava stan vo Veles

Се изнајмува од: Nepoznat 15 фев 18:11 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

100 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Адреса: 11 oktomvri
Површина: 40 m2
Локација: Велес
Се изнајмува наместен стан на втори спрат во зграда кај Симпо во Велес.
За фамилијарни лица, без домашни миленичиња.
Нема посетени огласи
Кон почеток