Македонски | Shqip | English |

Deloven prostor i kancelarii vo Miravci

Се изнајмува од: Лазе 03 мар. 19:33 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

1 ЕУР / месечно

Адреса: Деловен простор во Миравци
Површина: 170 m2
Локација: Гевгелија, Гевгелиjа
Простории : Магацин
Се издава деловен простор и канацеларии во Миравци на исклучок од Скопје и Гевгелија, на главен пат близу до автопат 100м2 отворен магацински простор + 2 канцеларии. Цена по договор. Контакт Лазе 078494405
Нема посетени огласи
Кон почеток