Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA KUKA VO STROG CENTAR NA GEVGELIJA

Се изнајмува од: Димитар 25 мај 13:50 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

-

Број на соби: 5
Површина: 130 m2
Број на спратови: 1 спрат
Греење: Струја
Локација: Гевгелија, Гевгелиjа
Се издава реновирана куќа со големо дворно место во строг центар во Гевгелија, со сопствен паркинг, целосно опремена. Куќата има две спални соби, дневна со трпезарија и дневна посебна. Исто така има и дополнителна просторија во дворот која соддржи летна кујна и трпезарија.
(ЦЕНА ПО ДОГОВОР)

Вреди да се види! Контакт тел 070 878 721 Димитар
Нема посетени огласи
Кон почеток