Македонски | Shqip | English |

Se izdava kuka vo Gevgelija

Се изнајмува од: Андон 16 јун. 23:23 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

36 000 МКД / месечно

Број на соби: 5
Површина: 150 m2
Број на спратови: Приземје
Греење: Струја
Локација: Гевгелија, Гевгелиjа
Модерно опремена куќа
Нема посетени огласи
Кон почеток