Македонски | Shqip | English |

Se izdava kuka so dve sobi

Се изнајмува од: Катарина Денес 17:55 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

-

Површина: 50 m2
Локација: Гевгелија, Гевгелиjа
Се издава куќа со две соби (дневна и спална) и купатило. Површина од 50 м2. Собите се опремени со покуќнина. Има кабловска ТВ и интернет. Телефон за контакт
Савка 071 299 267
Борис 070 218 815
Цена по договор
Нема посетени огласи
Кон почеток