Македонски | Shqip | English |

Se izdava Nov stan vo Gevgelija

Се изнајмува од: Josif 10 јан. 18:00 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

-

Број на соби: 2,5
Површина: 67 m2
Локација: Гевгелија, Гевгелиjа
Se izdava Nov Stan vo centar na Gevgelija 67m2 kompletno NOVO namesteno(2 terasi)
Нема посетени огласи
Кон почеток