Македонски | Shqip | English |

Se iznajmuva stan kratok prestoj ili pod kirija

Се изнајмува од: Liljana Tancheva 11 фев. 12:05 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

900 МКД / дневно

Број на соби: 2
Адреса: Marshal Tito 101-1/12
Површина: 36 m2
Локација: Гевгелија, Гевгелиjа
Се издава стан со една спална, погоден за 3 лица, идеален за пар. Станот се наоѓа на самиот плоштад во Гевгелија. Станот е на петти кат, без лиф, со огромна тераса и поглед на Гевгелија. Месечната кирија е 130 евра. Цената е фиксна.
Нема посетени огласи
Кон почеток