Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA SPRAT OD KUKA APARTMENT FOR RENT

Се изнајмува од: Трајанка Вчера 08:01 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Адреса: Смилевска бр 24
Површина: 109 m2
За живеалиштето: Балкон / Тераса, Шпорет / Камин, Лифт, Поткровје, Реновиран, Наместен
Локација: Гевгелија, Гевгелиjа
Се издава спрат од куќа во центарот на градот на ул. Смилевска бр 24 во центарот на Гевгелија (отприлика 100 метри од Хотел-Казино Аполонија). Спратот е со површина од 109 м2, е комплетно опремен со мебел, има дневна соба со камин, трпезарија и кујна (комплетен кујнски прибор и елементи доколку тоа ви е потребно), 3 спални соби од кои едната помала, приемна соба и купатило. Од поткровната спална се излегува на кровска тераса а од приемната на балкон. Греењето е на струја и дрва, инвертер клима уред и подно греење на цел спрат. Топла вода со помош на сончеви колектори. Цена: 250 евра месечно. Во цената е вклучена кабелска телевизија, интернет и сметки за вода. Лице за контакт; Трајанка 070-711 269, доколку Трајанка не е достапна контактирајте го Тони на +460707282844 или пратете е-маил.
Нема посетени огласи
Кон почеток