Македонски | Shqip | English |

Deloven prostor vo centarot na Star Dojran

Оглас од претпријатие. Се изнајмува од: T.A AtlantiS Вчера 10:47 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена на изнајмување:

-

Локација: Дојран, Гевгелиjа
Простории : Дуќани и Трафики
Се изнајмува деловен простор во центарот на Стар Дојран.

Деловниот простор има 50 метри квадратни затворен простор и 150 метри квадратни настрешница.

Цена и времетраење на закупнина по договор (од 1 до 3 год.)
Тел.:+38970400769
Нема посетени огласи
Кон почеток