Македонски | Shqip | English |

Se izdava stan pod kirija

Се изнајмува од: Lj 14 мар. 21:36 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

-

Број на соби: 1,5
Површина: 42 m2
Локација: Гостивар
Jepet banes me qira e mobilume
Нема посетени огласи
Кон почеток