Македонски | Shqip | English |

Se izdava vikendica Mavrovo Nikiforovo

Се изнајмува од: Zivka 25 апр. 16:21 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

-

Локација: Маврово, Гостивар
издавам викендица на брегот на мавроско езеро сместена во мирна и тивка околина,викендицата ви овозможува да се одморите и да се чуствувате мирно и пријатно. Kапацитет 6 луѓе ,свој паркинг. Греењето е на парно на дрва. Летниковец со скара и фурна во самиот двор.
071267060 Живка
Нема посетени огласи
Кон почеток