Македонски | Shqip | English |

Se izdava vikendica vo Mavrovo

Се изнајмува од: Martin 15 мар. 21:17 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

150 ЕУР / дневно

Адреса: Mavrovo
Површина: 140 m2
Локација: Маврово, Гостивар
Komplet opremena so 3 spalni sobi, parno greenje plus kamin.WIFI, kablovska, Dvor so skara.
Ceni za nokev150 Eur za 4 lica, 170 Eur za 6 lica, plus 25 Eur cistenje
Minimum dve nokevanja
Нема посетени огласи
Кон почеток