Македонски | Shqip | English |

Vila od 120m2 vo Mavrovo

Се изнајмува од: Emrulla Neziri 14 јун. 15:17 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

-

Број на соби: 4
Адреса: MAVROVO
Површина: 120 m2
Број на спратови: 3 спрат
Греење: Дрва
Локација: Маврово, Гостивар
Се издава викендичка во Маврово цена по договор.

JEPET VILLE ME QIRA NE MAVROV CMIMI SIPAS MARVESHJES


INFO TEL. +389 70 -990 -000
Нема посетени огласи
Кон почеток