Македонски | Shqip | English |

Se izdava deloven prostor vo Kavadarci

Се изнајмува од: Ano Stefanov 05 мар. 21:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

-

Површина: 85 m2
Локација: Кавадарци
Простории : Дуќани и Трафики
Se izdava deloven prostor so golemina od 85m2 na ul. Kiro Spandzov, celosno renoviran, so dve kupatila.
Нема посетени огласи
Кон почеток