Македонски | Shqip | English |

Kancelarii vo Kavadarci

Оглас од претпријатие. Се изнајмува од: Orion Денес 20:04 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

-

Адреса: Илинденска 19
Површина: 50 m2
Локација: Кавадарци
Простории : Канцеларија
Три канцеларии по 18m2. Може и поединечно изнајмување.
Нема посетени огласи
Кон почеток