Македонски | Shqip | English |

Kuka deloven prostor za iznajmuvanje vo Kavadarci

Се изнајмува од: Kiro 23 мај 22:55 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

-

Број на соби: 4
Површина: 115 m2
Број на спратови: 2 спрат
Греење: Струја
Локација: Кавадарци
Самостојна реновирана куќа во центарот на градот погодна за канцелариско (деловно) работење за изнајмување.
Изнајмувањето може да биде за целиот објект или по потреба!
Нема посетени огласи
Кон почеток