Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA STAN

Се изнајмува од: Aleksandra 22 мај 20:17 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

-

Број на соби: 2
Адреса: bulevar Cvetan Dimov
Површина: 60 m2
За живеалиштето: Наместен
Локација: Кавадарци
SE IZDAVA EDNOSOBEN STAN VO BLIZINA NA OU GOCE DELCEV
Нема посетени огласи
Кон почеток