Македонски | Shqip | English |

Se izdava renoviran i namesten trosoben stan

Се изнајмува од: Dobrinco 06 јан. 21:16 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Адреса: Straso Pindzur 59A
Површина: 80 m2
Локација: Кавадарци
Se izdava namesten trosoben stan,renoviran 2017god.stanot raspolaga so dve spalni sobi,dnevna,kujna,trepezarija,pretsoblje,kupatilo,wc,dve tarasi i podrum.se naojga na odlicna lokacija
Нема посетени огласи
Кон почеток