Македонски | Shqip | English |

Apartmani i sobi vo Krusevo

Се изнајмува од: Suli 01 јан. 18:28 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

350 МКД / дневно

Број на соби: 5
Адреса: Niko Doaga 44a
Површина: 100 m2
Број на спратови: 1 спрат
За живеалиштето: Нова градба, Реновиран, Наместен
Греење: Дрва
Локација: Крушево
SE IZDAVAAT APARTMANI I SOBI VO KRUSEVO A MOZE I CELA KUKA
IZDAVAM KUKA 2 KATA SO POSEBEN VLEZ VO CENTAROT NA KRUSEVO MOZE I POSEBNO SOBI.
1. NA PRVIOT SPRAAT IMA 4 SPALNI SOBI,TRPEZARIJA,KUJNA(KOMPLETNO OPREMENA), KAPATILO SO WC.KABELSKA TV. INTERNET
KAPACITET 8+4 LICA.
2. NA VTORIOT KAAT IMA 1 DVOKREVETNA I 2 TROKREVETNI SOBI, KUJNA,KAPATILO,INTERNET, KABELSKA TV. DVD
KAPACITET 8 OSOBI
KATOVITE SE SO POSEBEN NADVORESEN VLEZ A VNATRESNO SE POVRZANI SO SKALI DOKOLKU SE RABOTI ZA POGOLEMO DRUSTVO.
Нема посетени огласи
Кон почеток