Македонски | Shqip | English |

Apartmani vo Krusevo

Се изнајмува од: Lile Sazdanoska 03 јан. 19:42 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

35 ЕУР / дневно

Број на соби: 4
Број на спратови: 1 спрат
Греење: Струја
Локација: Крушево
Novi renovirani apartmani. Se naogjaat vo samiot centar na gradot. Uredno namesteni. Greenje na drva i klima uredi. Obezbeden parking prostor. Vrshime i prevoz na patnici.
Нема посетени огласи
Кон почеток