Македонски | Shqip | English |

Nova godina vo Krusevo

Се изнајмува од: Krusevo 03 дек. 17:56 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

-

Број на соби: 2
Адреса: Nikola Karev
Површина: 40 m2
Број на спратови: Високо приземје
Греење: Дрва
Локација: Крушево
Se izdava Apartman -Sprat vo Krusevo na ubava lokacija za prednovogodisnite kako i za Nova Godina,greenje na struja i drva,slobodno do 03-01-2019
Нема посетени огласи
Кон почеток