Македонски | Shqip | English |

SOBI ZA TURISTI SO PARNO GREENJE

Се изнајмува од: сотир 24 ноем. 12:25 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

-

Број на соби: 2
Број на спратови: 1 спрат
Греење: Централно
Локација: Крушево
Се издаваат студиа за туристи во куќа под хотел Панорама.
Собите располагаат со: кујна, интернет, TV и парно греење.
Tel. 078 288 782
tel. 071 241 741
Нема посетени огласи
Кон почеток