Македонски | Shqip | English |

Se izdava Apartman vo Krusevo

Се изнајмува од: Krusevo 03 мар. 12:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

-

Број на соби: 2
Адреса: Nikola Karev
Површина: 40 m2
Број на спратови: Високо приземје
Греење: Дрва
Локација: Крушево
Se izdava Apartman - Sprat vo Krusevo na ubava lokacija,greenje na struja i drva,za podetalni informacii na tel.
Нема посетени огласи
Кон почеток