Македонски | Shqip | English |

Se iznajmuvaat sobi za turisti za zimskiot period

Се изнајмува од: Миле Коруноски 21 апр. 20:32 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

-

Број на соби: 4
Адреса: Таќа Бербер 60
Број на спратови: 2 спрат
Греење: Дрва
Локација: Крушево
Се изнајмуваат за Велигденските празници и 1ви мај
Има 6 метри тераса
Има 2 купатила
Има Кујна
Има 4 соби
Има Кабловска
Се издава:
Куќа од 2 спрата
Максимум капацитет: 11 души
Блиску е до центарот и веднаш е до жичарата, а блиску е и пеш до скијачкиот центар
Има добар поглед кон градот и Пелагонија
цена 300 денари од човек
Нема посетени огласи
Кон почеток