Македонски | Shqip | English |

Soba za izdavanje

Се изнајмува од: Dusan Jakimoski 04 дек. 00:10 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

-

Број на соби: 5
Број на спратови: 1 спрат
Греење: Дрва
Локација: Крушево
Издавам соби во Крушево. За повеќе информации обратете се на тел. бр. 078 725 150 - Душан.
Нема посетени огласи
Кон почеток