Македонски | Shqip | English |

Sprat vo etno stil vo Krushevo

Се изнајмува од: Снежана Котеска 27 дек. 01:18 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

700 МКД / месечно

Број на соби: 2,5
Адреса: Томе НИкле бр.24 Крушево
Површина: 58 m2
Број на спратови: Приземје
Греење: Дрва
Локација: Крушево
За новогодишните празници, изнајмувам спрат во традиционален стил во Крушево. Две соби, со можност за ноќевање на 5 лица. Греење на дрва. Во непосредна близина паркинг за две возила. Купатило едно. Кујна и трпезарија. 700 ден од човек од ноќ.
Нема посетени огласи
Кон почеток